logo-biale-kawailawa-dlugie

O Nas

maszyna-do-kawy

Nasza Historia

Nasza historia sięga czasów młodej Polski. Z pokolenia na pokolenie przekazywaliśmy wiedzę o tych niesamowitych, zautomatyzowanych urządzeniach, które każdego dnia dają nam nutkę przyjemności w postaci aromatycznego napoju, pochodzącego z Etiopii.

Kawa jest znana ludziom od tysięcy lat. Ten niesamowity napój został odkryty już przed naszą erą, a dzięki rozwojowi nauki – przywędrował do Europy. Dlaczego o tym mówimy? Bo to właśnie Europa przyczyniła się do popularyzacji urządzeń mających na celu zautomatyzowanie parzenia kawy.

Pierwszy ekspres opatentował Luigi Bezzer w 1901 roku, więc można powiedzieć, że to jemu zawdzięczamy istnienie naszej firmy.

Od ręcznych młynków, przez kawiarki, aż po automatyczne ekspresy do kawy

Zajęliśmy się serwisowaniem ekspresów, ponieważ widzieliśmy w nich potencjał. Sprzęt automatycznie mielił, parzył i nalewał pyszny napój do kubka – czego chcieć więcej? Barista zawsze był przez nas uważany za ważną personę, ale przecież nie jesteśmy w stanie zatrudnić dobrego baristy na pełen etat w naszym domowym zaciszu. Właśnie dlatego uwierzyliśmy ekspresom do kawy i zakochaliśmy się w nich!

Philips, Silvercrest, 4swiss, Siemens – dla nas to bez znaczenia, ponieważ opanowaliśmy sztukę serwisowania ekspresów do kawy, pochodzących z całego świata.

Droga była długa i kręta, ale dzięki praktyce osiągnęliśmy to, o czym marzyliśmy. I w tym momencie, po latach doświadczenia i wyrzeczeń, stoimy przed Państwem i zapraszamy do korzystania z naszych usług serwisowania ekspresów do kawy.

Nasze doświadczenie

Nasza firma, to nie tylko pracownicy, ale także partnerzy i prawdziwi pasjonaci kawy. Każdy z nas pracował ciężko, by być najlepszym w tym, co robi i – co możemy udowodnić poprzez naprawę Państwa ekspresów – udało się.

Oferta naszych usług obejmuje najlepsze i najpopularniejsze ekspresy do kawy – Philips, Silvercrest, 4swiss, Siemens, Jura, Krups, DeLonghi i wiele, wiele innych.

Szukasz profesjonalizmu, szybkości w działaniu, dobrej ceny i długoletniego doświadczenia? Oto jesteśmy! Z nami naprawisz każdy ekspres w ekspresowym tempie.

Czy to wszystko?

Bynajmniej! Oferujemy także gotowe produkty dla amatorów kawy. Arabica z wielu krajów, kawiarki o różnych kształtach, filtry, zestawy czyszczące, ekspresy do kawy, tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy, a nawet smary i pomniejsze części.

Zapewnij sobie komfort, profesjonalne usługi, konkurencyjne ceny i uczciwą, sprawną realizację już teraz! Zadzwoń lub wypełnij formularz, a zajmiemy się Twoim ekspresem. Zajrzyj również do naszego sklepu. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z najlepszą arabicą, jaką możesz sobie wyobrazić.

ziarna-kawy-kwadrat