logo-biale-kawailawa-dlugie

Oferta Usług

W czym możemy Ci pomóc?

ikona-lupka-szukania

Diagnoza Usterki

ikona-naprawa-narzedzia

Naprawa Usterki

ikona-zaliczenie-testów

Kontrola Sprawności

ikona-czyszczenia-powierzchni

Profilaktyka Końcowa

Pakiet Zwykły

Pakiet Premium

Pakiet Exclusive

Diagnoza usterki

Dla klientów zainteresowanych naprawą w naszym serwisie, oferujemy diagnozę usterki całkowicie za darmo! Sprzęt wystarczy zostawić w naszym serwisie, a my zajmiemy się resztą.

ikona-lupka-szukania

Naprawa usterki

Sprzęt naprawiamy szybko i tanio, ale to nie znaczy, że źle. W pracę wkładamy całe nasze serce i staramy się zadowolić każdego. Zastępujemy tylko niezbędne do wymiany części i zawsze korzystamy z oryginalnych części. Nie tworzymy nieistniejących problemów, aby sztucznie zarobić więcej na naprawie. Robimy tylko to, co jest konieczne.

Kontrola sprawności

Przed oddaniem ekspresu w Twoje ręce, zawsze upewniamy się, że wszystko działa w 100%. Naprawiamy do momentu, aż wszystko będzie działało jak nowe. Cechuje nas pełen profesjonalizm.

ikona-zaliczenie-testów

Profilaktyka końcowa

Czyścimy, konserwujemy i dopiero wtedy oddajemy sprzęt. Staramy się, aby ekspres służył jak najdłużej – nie chcemy przypadkowo zostawić Cię bez porannej, aromatycznej kawy.

Pakiet zwykły

Przeznaczony w głównej mierze dla domów i niewielkich, rodzinnych biznesów. Pakiet cechuje szybkość realizacji powierzonego zadania i odpowiednia cena na każdą kieszeń.

Benefity Pakietu:

Pakiet premium

Idealny dla domów, a także średnich firm. Szybka realizacja, możliwość konserwacji i cena adekwatna do powierzonych zadań.

Benefity Pakietu:

Pakiet exclusive

Polecamy pakiet exclusive dla dużych firm i korporacji, które cenią sobie świeżą i smaczną kawę o każdym poranku. Możliwość naprawy wielu urządzeń i jak to zwykle u nas – doskonała cena.

Benefity Pakietu: